Jak rezerwować zwiedzanie Torunia?

 
Zamówienia usług przewodnickich (po Toruniu i innych miastach okolic oraz po muzeach) oraz innych świadczeń, zarówno dla grup, jak i turystów indywidualnych przyjmujemy:
• pisemnie:
pocztą elektroniczną: biuro@przewodnicy.torun.pl
lub:
• w wyjątkowych okolicznościach telefonicznie (dotyczy tylko samej usługi przewodnickiej):
60 08 24 929
Każdorazowo wymagane jest podanie danych zamawiającego. Nie ma konieczności rezerwacji usługi przewodnickiej z dużym (kilkudniowym) wyprzedzeniem, zwłaszcza jeśli dotyczy to usługi polskojęzycznej.

Zamówienia pisemne zawsze przyjmujemy stosownym potwierdzeniem przyjęcia wysyłanym zamawiającemu, w którym podajemy wszystkie szczegóły dotyczące spotkania z przewodnikiem, trasy i obiektów zwiedzania, rezerwacji i cennika.
Czasem, z uwagi na dużą liczbę zamówień, potwierdzenia mogą być wysłane z kilkudniowym opóźnieniem, jednak nie większym niż 3 dni.

Łącznie z rezerwacją usług przewodnickich przyjmujemy zgłoszenia na rezerwację wszelkich innych świadczeń (rezerwacje biletów wstępu, wyżywienia, noclegów, autokarów i in.).

Warunki rezerwacji wycieczek (dot. zarówno wycieczek grupowych, jak i indywidualnych) tutaj

 

3.19. Z przewodnikiem. Tam, gdzie był Chopin (Golub, Szafarnia i in.)

 
♦ Czas trwania: 9 godz.
♦ Godzina rozpoczęcia: dowolna do 9.00
♦ Dostępność: codziennie
♦ Wycieczka autokarowa
♦ Cena: zapytaj
♦ Warunki rezerwacji >>>
 
♦ Poznaj miejsca, w których był Fryderyk Chopin. Z naszym przewodnikiem zobaczysz miejsce jego pobytu w Toruniu u swoich krewnych, zobaczysz to, co widział, opisywał i czym się zachwycał. Poznasz smak słynnych toruńskich pierników, o czym pisał „iż największą impressyę, czyli alias wrażenie, pierniki na mnie uczyniły”. Zaprosimy także do Szafarni – dworku, w którym młody Fryderyk spędzał wakacje, a w którym dziś znajduje się muzeum jemu poświęcone, a także do słynnego zamku w Golubiu, także przez Chopina zwiedzanego. Na szlaku pojawią się też inne miejscowości w okolicach Torunia związane w Fryderykiem Chopinem.
 
♦ Przerwa obiadowa lub kawowa na życzenie
♦ Dodatkowo wybierz >>>
♦ Sprawdź inne trasy zwiedzania z przewodnikiem >>>
♦ Zobacz propozycje programów pobytu w Toruniu >>>
 
W programie: w Toruniu miejsca związane z Chopinem, Golub - Szafarnia - Płonne - Obory - Ugoszcz - Turzno - Toruń