Jak rezerwować zwiedzanie Torunia?

 
Zamówienia usług przewodnickich (po Toruniu i innych miastach okolic oraz po muzeach) oraz innych świadczeń, zarówno dla grup, jak i turystów indywidualnych przyjmujemy:
• pisemnie:
pocztą elektroniczną: biuro@przewodnicy.torun.pl
lub:
• w wyjątkowych okolicznościach telefonicznie (dotyczy tylko samej usługi przewodnickiej):
60 08 24 929
Każdorazowo wymagane jest podanie danych zamawiającego. Nie ma konieczności rezerwacji usługi przewodnickiej z dużym (kilkudniowym) wyprzedzeniem, zwłaszcza jeśli dotyczy to usługi polskojęzycznej.

Zamówienia pisemne zawsze przyjmujemy stosownym potwierdzeniem przyjęcia wysyłanym zamawiającemu, w którym podajemy wszystkie szczegóły dotyczące spotkania z przewodnikiem, trasy i obiektów zwiedzania, rezerwacji i cennika.
Czasem, z uwagi na dużą liczbę zamówień, potwierdzenia mogą być wysłane z kilkudniowym opóźnieniem, jednak nie większym niż 3 dni.

Łącznie z rezerwacją usług przewodnickich przyjmujemy zgłoszenia na rezerwację wszelkich innych świadczeń (rezerwacje biletów wstępu, wyżywienia, noclegów, autokarów i in.).

Warunki rezerwacji wycieczek (dot. zarówno wycieczek grupowych, jak i indywidualnych) tutaj

 

KONTAKT

Zapytaj Zamów

 
Nie wiesz jaką trasę zwiedzania wybrać? Masz określoną ilość czasu i nie wiesz co włączyć do programu zwiedzania? Masz swoje oczekiwania i nie wiesz jak ułożyć je w konkretny program?
A może masz już sprecyzowane swoje oczekiwania co do pobytu w Toruniu i chcesz zamówić wycieczkę?
 
Zadzwoń do nas, zapytaj, porozmawiaj:
  60 08 24 929 lub: fax
 
 
Zamów zwiedzanie / wycieczkę:
 
 
BTP Przewodnicy Toruńscy
Toruń, Stare Miasto ul. Rabiańska 3/1
Organizator turystyki nr rej. 247 marszałka woj. kujawsko-pomorskiego