Jak rezerwować zwiedzanie Torunia?

 
Zamówienia usług przewodnickich (po Toruniu i innych miastach okolic oraz po muzeach) oraz innych świadczeń, zarówno dla grup, jak i turystów indywidualnych przyjmujemy:
• pisemnie:
pocztą elektroniczną: biuro@przewodnicy.torun.pl
lub:
• w wyjątkowych okolicznościach telefonicznie (dotyczy tylko samej usługi przewodnickiej):
60 08 24 929
Każdorazowo wymagane jest podanie danych zamawiającego. Nie ma konieczności rezerwacji usługi przewodnickiej z dużym (kilkudniowym) wyprzedzeniem, zwłaszcza jeśli dotyczy to usługi polskojęzycznej.

Zamówienia pisemne zawsze przyjmujemy stosownym potwierdzeniem przyjęcia wysyłanym zamawiającemu, w którym podajemy wszystkie szczegóły dotyczące spotkania z przewodnikiem, trasy i obiektów zwiedzania, rezerwacji i cennika.
Czasem, z uwagi na dużą liczbę zamówień, potwierdzenia mogą być wysłane z kilkudniowym opóźnieniem, jednak nie większym niż 3 dni.

Łącznie z rezerwacją usług przewodnickich przyjmujemy zgłoszenia na rezerwację wszelkich innych świadczeń (rezerwacje biletów wstępu, wyżywienia, noclegów, autokarów i in.).

Warunki rezerwacji wycieczek (dot. zarówno wycieczek grupowych, jak i indywidualnych) tutaj

 

2.4. Z przewodnikiem. Panorama Torunia i Zamek Dybów

 
♦ Czas trwania: 2 godz.
♦ Godzina rozpoczęcia: dowolna
♦ Dostępność: codziennie
♦ Wycieczka piesza i łodzią
♦ Cena:  >>> (+ opłata za przepłynięcie łodzią)
♦ Warunki rezerwacji >>>
 
♦ Wycieczkęz przewodnikiem rozpoczynamy przepłynięciem łodzią przez Wisłę na przeciwległy brzeg - na wyspę Kępa Bazarowa. Tutaj podziwiamy robiącą niesamowite wrażenie nadwiślańską panoramę historycznego Torunia, oglądamy miejsce zawarcia I pokoju toruńskiego w 1411 r., a wędrując przez Kępę Bazarową docieramy do ruin zamku Dybów - bo w Toruniu nie tylko zamek krzyżacki jest...
 
♦ Dodatkowo wybierz >>>
♦ Sprawdź inne trasy zwiedzania z przewodnikiem >>>
♦ Zobacz propozycje programów pobytu w Toruniu >>>