Jak rezerwować zwiedzanie Torunia?

 
Zamówienia usług przewodnickich (po Toruniu i innych miastach okolic oraz po muzeach) oraz innych świadczeń, zarówno dla grup, jak i turystów indywidualnych przyjmujemy:
• pisemnie:
pocztą elektroniczną: biuro@przewodnicy.torun.pl
lub:
• w wyjątkowych okolicznościach telefonicznie (dotyczy tylko samej usługi przewodnickiej):
60 08 24 929
Każdorazowo wymagane jest podanie danych zamawiającego. Nie ma konieczności rezerwacji usługi przewodnickiej z dużym (kilkudniowym) wyprzedzeniem, zwłaszcza jeśli dotyczy to usługi polskojęzycznej.

Zamówienia pisemne zawsze przyjmujemy stosownym potwierdzeniem przyjęcia wysyłanym zamawiającemu, w którym podajemy wszystkie szczegóły dotyczące spotkania z przewodnikiem, trasy i obiektów zwiedzania, rezerwacji i cennika.
Czasem, z uwagi na dużą liczbę zamówień, potwierdzenia mogą być wysłane z kilkudniowym opóźnieniem, jednak nie większym niż 3 dni.

Łącznie z rezerwacją usług przewodnickich przyjmujemy zgłoszenia na rezerwację wszelkich innych świadczeń (rezerwacje biletów wstępu, wyżywienia, noclegów, autokarów i in.).

Warunki rezerwacji wycieczek (dot. zarówno wycieczek grupowych, jak i indywidualnych) tutaj

 

2.3. Z przewodnikiem. Objazdem i Piechotą po Toruniu

 
♦ Czas trwania:
wersja minimalna 4 godz.,
wersja optymalna: do 10 godz.
♦ Godzina rozpoczęcia: dowolna
♦ Dostępność: codziennie
♦ Wycieczka pieszo-autokarowa
♦ Cena zależy od wyboru czasu trwania wycieczki >>>
♦ Warunki rezerwacji >>>
 
♦ Toruń to nie tylko jego historyczne centrum, ale też inne miejsca i dzielnice. Dlatego proponujemy taką trasę z przewodnikiem, która chociaż nie obejmuje wszystkich ciekawych miejsc, to jednak kilka, które mogą wzbudzać największe zainteresowanie i ciekawość.
 
♦ Przerwa obiadowa lub kawowa na życzenie
♦ Dodatkowo wybierz >>>
♦ Sprawdź inne trasy zwiedzania z przewodnikiem >>>
♦ Zobacz propozycje programów pobytu w Toruniu >>>
 
W wersji minimalnej (4 godz.) najpierw zwiedzamy pieszo trasą 1.2. "Średniowieczne Stare Miasto" później autokarem: Bulwar Filadelfijski - Przedmieście św. Katarzyny - Mokre - Radio Maryja - Bielany - stadion żużlowy "Motoarena" - Port Drzewny i Wyższa Szkoła Kultury Społecznej i Medialnej - Bydgoskie Przedmieście.
Wersje dłuższe rozbudowujemy o obiekty Twierdzy Toruń, Przysiek, Dybów i Kępę Bazarową oraz inne atrakcje >>>